Συχνές Ερωτήσεις

Edit

Κάντε κλικ στο "Ξεχάσατε τον κωδικό σας" από το "Είσοδος/Eγγραφή" και ακολουθήστε τις οδηγίες. Εάν δεν έχετε λάβει το email εντός 5 λεπτών, ελέγξτε τον φάκελο Ανεπιθύμητα/Spam/Junk, επιλέξτε το μήνυμα επιβεβαίωσης και κάντε κλικ στην επιλογή "Δεν είναι ανεπιθύμητο", το οποίο θα επιτρέψει τη μετάδοση μελλοντικών μηνυμάτων.

Η εγγραφή Εργοδότη/Εταιρείας είναι εντελώς δωρεάν, κάντε κλικ στην επιλογή "Είσοδος/Εγγραφή", στη συνέχεια, Εγγραφή, επιλέξτε Εργοδότης και ακολουθήστε τις οδηγίες.

Η εγγραφή των Υποψηφίων είναι εντελώς δωρεάν, κάντε κλικ στην επιλογή "Είσοδος/Εγγραφή", στη συνέχεια , Εγγραφή, επιλέξτε Υποψήφιος και ακολουθήστε τις οδηγίες.

Edit

CareersInCyprus.com δεν διαχειρίζεται αιτήσεις. Επικοινωνήστε απευθείας με τον εργοδότη για να ρωτήσετε σχετικά με την αίτησή σας.

Για να ξεκινήσετε να λαμβάνετε τις πιο πρόσφατες ευκαιρίες εργασίας μέσω email από το CareersInCyprus.com,  πρώτα θα πρέπει να εγγραφείτε και να δημιουργήσετε ένα προφίλ. Στη συνέχεια, μπορείτε να μεταβείτε στη σελίδα Αναζήτηση εργασίας, να ορίσετε τα φίλτρα που προτιμάτε και να κάνετε κλικ στο κουμπί "Λήψη ειδοποιήσεων εργασίας".

Για να δημιουργήσετε το βιογραφικό σας στον ιστότοπό μας, πρέπει να εγγραφείτε ως υποψήφιος. Στο αριστερό μενού, κάντε κλικ στην ενότηταΠροφίλΑκολουθήστε τις οδηγίες για να συμπληρώσετε το βιογραφικό σας

Για να ανεβάσετε το βιογραφικό σας, εγγραφείτε ως υποψήφιος. Στο αριστερό μενού μεταβείτε στοMy Resume/CV’sκαι ακολουθήστε τις οδηγίες.

Λάβετε υπόψη ότι η διαγραφή του λογαριασμού σας θα διαγράψει μόνιμα τον λογαριασμό και τα στοιχεία του, όπως τα προσωπικά σας στοιχεία και ο λογαριασμός δεν θα μπορεί να ανακτηθεί. Οι εταιρείες που είναι εγγεγραμμένες στο CareersInCyprus.com δεν θα μπορούν να σας βρουν.

  1. Συνδεθείτε στο λογαριασμό σας
  2. Μεταβείτε στήν "Διαγραφή προφίλ" από το αριστερό μενού
  3. Εισαγάγετε τον κωδικό πρόσβασής σας και επιβεβαιώστε
Edit

Κάντε κλικ στο "Ανάρτηση Εργασίας" από τον κύριο ιστότοπο ή από τον πίνακα ελέγχου του λογαριασμού σας και ακολουθήστε τις οδηγίες

Μπορείτε να επεξεργαστείτε, να δημιουργήσετε μια παρόμοια ανάρτηση εργασίας ή να σταματήσετε μια ανάρτηση εργασίας απο το ταμπλό εργοδότη στο Careersincyprus.com .

➊ Όνομα εταιρείας
➋ Τίτλος ανάρτηση εργασίας (Τίτλος για τη θέση εργασίας)
➌ Προσόντα και καθήκοντα της θέσης εργασίας
➍ Είδος απασχόλησης (Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση, Σύμβαση, Πρακτική, Προσωρινή)

➊ Απαγορεύεται η χρήση Greeklish για ανάρτηση Εργασίας.
➋ Απαγορεύεται η διάκριση σχετικά με το φύλο, την ηλικία, την εθνικότητα, τη θρησκεία κ.λπ.
➌ Η ανάρτηση εργασίας δεν πρέπει να απαιτεί φωτογραφία ή εξαιρετικά προσωπικά δεδομένα / πληροφορίες όπως αριθμός ταυτότητας, αριθμός διαβατηρίου κ.λπ.

Μια χορηγούμενη θέση εργασίας αυξάνει την έκθεση κατά 5 φορές για την κενή σας θέση, εμφανίζεται στην αρχική σελίδα και στες πρώτες αγγελίες στα αποτελέσματα αναζήτησης του Careersincyprus.com.

Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email στη διεύθυνση [email protected] Λάβετε υπόψη ότι η διαγραφή του λογαριασμού σας θα διαγράψει μόνιμα τον λογαριασμό και τα στοιχεία του, όπως τα στοιχεία της εταιρείας σας και ο λογαριασμός δεν θα μπορεί ανακτηθεί.

Μπορείτε να ζητήσετε επιστροφή χρημάτων επικοινωνώντας μαζί μας. Η επιστροφή χρημάτων είναι δυνατή μόνο έως και 5 ημέρες μετά την ημερομηνία αγοράς υπηρεσιών από το Careersincyprus.com, εφόσον δεν έχετε χρησιμοποιήσει την υπηρεσία. Δεν είναι δυνατή η επιστροφή χρημάτων 5 ημέρες μετά την αγορά οποιουδήποτε είδους υπηρεσίας.